Slapukų informacija
Close

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Darbšti, kvalifikuota ir darni komanda yra kiekvienos organizacijos sėkmingos veiklos garantas. Tai suprasdami, mes nuolat ieškome perspektyvių, talentingų ir motyvuotų darbuotojų.

Manote, kad puikiai sugebėtumėte įvertinti valstybės finansų ir turto valdymo teisėtumą, institucijų veiklos efektyvumą, atskleisti jų veiklos tobulinimo galimybes? O gal neseniai baigėte studijas ir norite įgyti praktinių įgūdžių?

Tapti mūsų komandos nariu verta, nes:

Piktograma: Personalo ugdymasValstybės kontrolė – patraukli darbo vieta, kurioje diegiamas šiuolaikinis valdymas ir naujovės, ugdomas personalas, puoselėjama bendradarbiavimo kultūra. Ne kartą buvome pripažinti viena iš pažangiausių viešojo sektoriaus institucijų.

Piktograma: Karjeros laiptaiValstybės kontrolė itin daug dėmesio skiria darbuotojų mokymui, kvalifikacijos tobulinimui ir kompetencijos ugdymui. Institucijoje įdiegta mokymo ir kompetencijų sistema, padedanti siekti, kad institucijoje dirbtų kvalifikuoti darbuotojai. 

Norėtumėte tapti mūsų komandos dalimi? Kviečiame prisijungti.

KONKURSO IR ATRANKOS EITI LIETUVOS RESPUBLIKOS VALSTYBĖS KONTROLĖS DARBUOTOJŲ PAREIGAS ORGANIZAVIMO IR VYKDYMO TVARKOS APRAŠAS

Pasiruošęs prisijungti prie mūsų?