Slapukų informacija
Close

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Lietuvos Respublikos valstybės kontrolės interneto slapukų naudojimo taisyklės

INTERNETO SVETAINĖS SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Kas yra slapukai ir kaip jie veikia?

Valstybės kontrolės svetainėse naudojami slapukai (angl. cookies), siekiant kuo labiau pritaikyti Jums lankomos svetainės veikimą.

Slapukai yra tekstiniai failai, kurie, Jūsų sutikimu, įrašomi įrenginio (pvz.: kompiuterio, mobiliojo telefono, planšetės) naršyklėje. Jie renka naršymo svetainėje informaciją.

Pirmą kartą apsilankius vienoje ar kitoje svetainėje, slapukai įrašomi Jūsų kompiuteryje ir vėliau naudojami jam atskirti nuo kitų kompiuterių. Tai įprasta naršymo interneto svetainėse praktika, palengvinanti naršymą jau lankytoje interneto svetainėje ir supaprastinanti prieigą prie skelbiamos informacijos.

Slapukai naudojami ir tam, kad būtų užregistruota, ar duomenų subjektas sutinka (arba nesutinka), kad Valstybės kontrolės interneto svetainėse būtų naudojami slapukai, kad šis klausimas nebūtų užduodamas kiekvieną kartą apsilankius svetainėje.

Norėdami, kad slapukais asmens duomenys nebūtų tvarkomi, galite pakeisti savo interneto naršyklės nustatymus taip, kad slapukai nebūtų priimami, arba ištrinti jau įrašytus. Savo naršyklėje slapukų nustatymus galite pakeisti bet kuriuo metu. Visose naršyklėse numatyta galimybė ištrinti slapukus. Detalesnės instrukcijos priklauso nuo naudojamos naršyklės.

Jei pasirinkote ištrinti slapukus, nepamirškite, kad bus pašalintos ir visos nustatytos parinktys. Be to, visiškai užblokavus slapukus, daug interneto svetainių (įskaitant mūsų) neveiks tinkamai.

 
Kur rasti slapukų
nustatymus?

Paprastai juos galite rasti naršyklės meniu prie parinkčių arba pasirinkimų (angl., Settings, Internet Options ir pan.):

Slapukų nustatymai Microsoft Edge

Slapukų nustatymai Internet Explorer

Slapukų nustatymai Firefox

Slapukų nustatymai Chrome

Slapukų nustatymai Safari web ir iOS.

Daugiau patarimų, kaip pašalinti slapukus, ir kitos naudingos informacijos galite rasti interneto svetainėje.

 
Kokius slapukus mes naudojame?

Siekiant užtikrinti galimybę Jums patogiau ir efektyviau naudotis institucijos interneto svetaine, naudojami šie slapukai:

  valstybeskontrole.lt

Slapuko pavadinimas Aprašymas Slapuko saugojimo terminas
.AspNetCore.Antiforgery.AKKrVAx-zgA Apsaugo nuo įvedimo laukų klastojimo.. Sesija (išnyksta uždarius naršyklę).
bdar-checked Atpažįsta, ar vartotojas susipažino su slapukų politika. 1 metai nuo paspaudimo „Supratau“.

 
  s
ignals.lt

  Slapukai nenaudojami

 
  tfma.eu

Slapuko pavadinimas Aprašymas Slapuko saugojimo terminas
ASP.NET_SessionId Atpažįsta Jūsų unikalią naršymo tinklalapyje sesiją. Sesija (išnyksta uždarius naršyklę).