Slapukų informacija
Close

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Pasiūlykite auditų, vertinimų temas

Valstybės kontrolei kasmet rengiant metinį veiklos planą, sprendžiame, kokias audito temas pasirinkti ir ką į jį įtraukti, kad institucijos turimi riboti ištekliai būtų nukreipiami pačioms aktualiausioms ir svarbiausioms valstybės viešojo valdymo problemoms spręsti.

Norėdama gauti daugiau informacijos apie gyventojams aktualias valstybės valdymo problemas, Valstybės kontrolė siūlo ir Jums prisidėti prie veiklos plano sudarymo ir nurodyti savo pastebimas svarbias viešojo sektoriaus ydas, kurias Valstybės kontrolė pagal jai suteiktą kompetenciją galėtų įvertinti atlikdama auditą.

Mums įdomūs visi Jūsų argumentuoti ir konkretūs siūlymai. Juos Valstybės kontrolės darbuotojai atidžiai įvertins, į juos bus atsižvelgiama renkantis valstybinio audito kryptis ir temas. Valstybės kontrolė auditus gali atlikti:

- savivaldybėse (Valstybės kontrolė savivaldybėse audituoja: savivaldybių biudžeto lėšų dalį, kuri skiriama savivaldybėms iš valstybės biudžeto joms perduotoms valstybės funkcijoms vykdyti; patikėjimo teise valdomo valstybei nuosavybės teise priklausančio turto naudojimą);
- visų rūšių įmonėse, kuriose valstybei ar savivaldybei priklausančios akcijos suteikia ne mažiau kaip pusę balsų;
įmonėse ir kituose juridiniuose asmenyse, kuriems valstybės ar savivaldybės institucija suteikė lėšų arba perdavė turto.

Paspausdami mygtuką „Siųsti“ patvirtinate, kad esate susipažinę su pranešimu dėl privatumo