Slapukų informacija

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Komisijos ir darbo grupės

Rodyti viską

Valstybės kontrolės strateginio valdymo komisija

Komisijai pavesta patarti valstybės kontrolieriui priimant sprendimus dėl aukščiausiosios audito institucijos veiklos strateginių krypčių ir procesų valdymo, siekiant užtikrinti nuoseklų institucijos vystymąsi.

Informacinių technologijų valdymo komitetas

Komitetui pavesta užtikrinti, kad informacinių technologijų panaudojimas Valstybės kontrolėje kuo didesniu mastu prisidėtų prie institucijos strateginių tikslų pasiekimo.

Valstybės kontrolės valstybinio audito metodikos ir kokybės komisija

Komisija sukurta tobulinti valstybinio audito metodiką ir užtikrinti, kad ji visais reikšmingais atžvilgiais atitiktų tarptautiniu mastu pripažintus audito standartus.

Valstybės kontrolės darbuotojų kvalifikacijos kėlimo koordinavimo komitetas

Komitetui pavesta užtikrinti darbuotojų mokymo ir kvalifikacijos tobulinimo, planavimo ir organizavimo proceso koordinavimą, priežiūrą ir tobulinimą, taip pat tinkamą kandidatų kvalifikacijai kelti užsienyje atranką.

Valstybės kontrolės tarnybinės etikos komisija

Komisija vertina informaciją dėl darbuotojų veiksmų atitikties tarnybinę etiką ar elgesį reglamentuojantiems teisės aktų reikalavimams, tiria galimus tarnybinės etikos pažeidimus, rengia ir įgyvendina tarnybinės etikos ir elgesio normų pažeidimų prevencijos priemones, teikia išvadas, rekomendacijas, nuomones.

Valstybės kontrolės viešųjų pirkimų komisija

Komisijai pavesta organizuoti ir atlikti Valstybės kontrolės viešuosius pirkimus.

Valstybės kontrolės korupcijos prevencijos komisija

Komisijai pavesta pagal kompetenciją koordinuoti Valstybės kontrolės veiklas korupcijos prevencijos srityje, išskirti prioritetines veiklos, šalinančios korupcijos priežastis, kryptis, užtikrinti nuoseklų priemonių, didinančių korupcijos prevencijos veiksmingumą, įgyvendinimą, kurti ir palaikyti korupcijai atsparią aplinką institucijoje.

Valstybės kontrolės lengvų nelaimingų atsitikimų darbe tyrimo dvišalė komisija

Komisijai pavesta ištirti lengvus nelaimingus atsitikimus Valstybės kontrolėje.

Valstybės kontrolės reikmėms sunaudotų materialinių vertybių ir suteiktų paslaugų nurašymo komisija

Komisijai pavesta užtikrinti teisėtą ir teisingą Valstybės kontrolės reikmėms sunaudotų materialinių vertybių ir suteiktų paslaugų nurašymą.

Valstybės kontrolės turto pripažinimo nereikalingu arba netinkamu (negalimu) naudoti, taip pat jo nurašymo, išardymo ir likvidavimo komisija

Komisijai pavesta užtikrinti nereikalingo ir netinkamo naudoti turto nurašymą ir sunaikinimą teisės aktų nustatyta tvarka.

Vidaus kokybės audito grupė

Grupei pavesta užtikrinti tinkamą kokybės vadybos sistemos, atitinkančios ISO 9001:2008 ir ISO 19001:2011 kokybės standarto reikalavimus, funkcionalumą.