Slapukų informacija

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Rodyti viską

Veiklos auditai

Socialinė apsauga ir darbas

Išbrauktas

Slaugos ir socialinės paslaugos senyvo amžiaus asmenims Auditas pažymėtas COVID-19 ženklu

Įvertinę audito metu surinktą informaciją ir atliktas audito procedūras, rezultatus pateiksime vertinimo ataskaitoje. Paskelbus karantiną gydymo ir globos įstaigų, socialinių paslaugų teikimo centrų veiklos prioritetai buvo nukreipti į pandemijos valdymą, todėl nebuvo galimybės planuota apimtimi atlikti audito procedūras. Siekiant racionaliai naudoti Valstybės kontrolės žmogiškuosius ir finansinius išteklius, audito metu surinkti įrodymai, atliktos apklausos ir atvejo tyrimai bus pateikti „Slaugos ir socialinių paslaugų senyvo amžiaus žmonėms“ vertinimo ataskaitoje.

Teisingumas

Išbrauktas

Notarų taikomi įkainiai

Sprendimas netęsti audito buvo priimtas Teisingumo ministerijai užtikrinus skirti deramą dėmesį 2021 m. vasario 10 d. Valstybės kontrolės atlikto audito „Ar užtikrinama, kad antstoliams ir notarams pavestos valstybės funkcijos būtų vykdomos efektyviai“ rekomendacijų įgyvendinimui, pagrįstų notaro atlyginimo įkainių nustatymui bei praktinio įkainių taikymo analizei. Tolesnę proceso eigą Valstybės kontrolė stebės strateginio tyrimo ir rekomendacijų įgyvendinimo metu.

Valstybės turto ir finansų valdymas

Išbrauktas

Tarptautinės finansinės paramos valdymas Auditas pažymėtas COVID-19 ženklu

Išbraukti auditą iš Valstybės kontrolės 2021 m. metinio veiklos plano nuspręsta, nes tęsti jį šiuo metu netikslinga. Sprendimas priimtas įvertinus tai, kad yra vykdoma strateginio planavimo ir biudžeto formavimo sistemos pertvarka, kuri turės įtakos ES ir kitos tarptautinės finansinės paramos planavimui ir valdymui, neparengti ir nesuderinti naujojo 2021–2027 m. ES finansavimo laikotarpio reglamentai, atitinkamai nesuderintos Lietuvos su Europos Komisijos 2021–2027 m. laikotarpio programos. Valstybės kontrolė Finansų ministeriją informavo apie išankstinio tyrimo metu nustatytus trūkumus dėl informacijos apie ES ir kitos tarptautinės finansinės paramos šaltinių valdymo, kurie, mūsų nuomone, riboja galimybes viešojo ir privataus sektorių subjektams efektyviau pasinaudoti įvairesniais finansavimo šaltiniais vykdant Lietuvai svarbius projektus. Valstybės kontrolė stebės vykstančius pokyčius ES ir kitos tarptautinės finansinės paramos planavimo, administravimo srityse ir, atsižvelgiant į stebėsenos rezultatus, bus vertinamas tikslingumas atlikti auditą.